Дизайн офісу - сучасне оформлення від Капітель

Ідеї дизайну сучасного офісу

Ідеї дизайну сучасного офісу

Ще 20 – 30 років тому ніхто з жителів нашої країни не мав уяви про те, що таке дизайн. Сьогодні ж це поняття, яке прийшло із Заходу, є присутнім практично в усіх сферах, а особливо у будівництві та ремонті. Проектування будівель, їх внутрішнє планування, а тим більше оздоблення, заздалегідь вимагають певного дизайнерського рішення. Таким чином, спочатку планується стиль, відповідно до якого поетапно відбуваються усі подальші дії. Такі нововведення не залишають без уваги дизайн офісних просторів, хоча раніше ніхто не замислювався про вплив якості робочого місця на продуктивність праці.

Сучасний офіс – цей простір, облаштований з метою створення максимально плідної атмосфери для персоналу, клієнтів і потенційних партнерів. Його дизайн є запорукою успішності компанії, її процвітання та розвитку. Як виглядатиме офіс залежить від рішення його власника, а також деяких чинників : планування приміщення, колірного оформлення, зручності меблів, розташування устаткування, дотримання температурного режиму. Рішення можуть бути різними, але все-таки існують певні стандарти, рамки, нехтувати якими не рекомендується.

Вибираємо свій стиль

Плануючи офіс, його інтер’єр необхідно передусім враховувати вид діяльності підприємства, а також кількість співробітників. Важливим завданням при цьому є досягнення високої працездатності усього колективу. Дизайн внутрішнього простору може бути досягнутий декількома способами :

  • класична кабінетна система
  • відкритий стиль Open Space
  • розмежування модульними перегородками
  • суміш вищеперелічених способів

Величезні корпорації схильні дотримуватися класики, тому що дуже часто охоплюють декілька галузей, що вимагають індивідуального підходу. Невеликі організації віддають перевагу відкритій або модульній зоні, що поєднує мінімалізм зі свободою.

Дизайн офісу, що йде в ногу з часом, має на увазі єдиний стиль оформлення усіх його частин : стін, стелі, підлогового покриття, вибору меблів і устаткування. Правильно підібрана кольорова гама повинна стимулювати бажання працювати, тобто надихати на нові ідеї. Найбільш сприятливими для цього є кольори:

  1. пастельної гамми: бежевий, блакитний, зелений, жовтий;
  2. нейтральні відтінки: сірий, білий, металік.

Перші будуть актуальніші для компаній, де робота вимагає креативного, творчого підходу з нестандартними ідеями. Другі виявляться незамінними для зосередженості в ухваленні чітких рішень внаслідок логічного мислення.

Дизайн від професіоналів

Для того, щоб створити задуманий стиль, необхідно не лише спланувати його, але також якісно утілити в життя. Довірити цей процес варто тільки кваліфікованим фахівцям. З їх допомогою все буде спроектовано до найдрібніших подробиць, враховуючи усі побажання замовника. Окрім робочого простору буде продуманий дизайн підсобних приміщень, які не менш важливі для комфортної, плідної атмосфери колективу. Для організацій з ненормованим розкладом слід потурбуватися про комфортні умови відпочинку та годування своїх співробітників.

Компанія Капітель надає послуги з дизайну і ремонту офісу, виконуючи його якісно і в строк. Наші фахівці за допомогою 3d візуалізації відтворять необхідний дизайн, утіливши його в реальність з найдрібнішими подробицями. Ми гарантуємо високу якість робіт, використаних матеріалів, закупівлю і доставку яких також готові організувати за бажанням клієнта. Стиль, створений нашими майстрами, створить затишну робочу атмосферу, допоможе підвищити продуктивність праці, збільшивши дохід будь-якої компанії!

Обговоріть всі запитання з персональним менеджером

Залишіть заявку або напишіть у месенджери, щоб наш менеджер відповів на всі запитання