Фарба в аерозольних балончиках - Kapitel

Фарба в аерозольних балончиках

Фарба в аерозольних балончиках

Чи був у вас досвід застосування фарби у балончиках? Не пробували? Що ж, асортимент подібних товарів нині суттєво збільшився. Тепер кожен може підібрати якісний продукт для власних цілей. У продажу трапляються аерозольні фарби різних відтінків. Деякі з них мають незвичайні ефекти.

Яку фарбу можна придбати? Найбільш популярні різновиди:

 • перламутрові;
 • хамелеони;
 • з неоновим блиском;
 • ті, що світяться у темряві;
 • що імітують каміння.

Фарба у балончиках використовується для фарбування різних матеріалів. Іноді вона стає для виконавця робіт єдино правильним вибором, наприклад, якщо виникає потреба в обробці предметів складної форми.

Коли доцільно замовляти фарбу-аерозоль

Цей матеріал купують у таких випадках:

 1. Якщо необхідно пофарбувати вироби з виїмками і зазорами, балясини, круглі та фігурні елементи.
 2. Потрібно досягти ефекту, який неможливо отримати, використовуючи більш традиційну фарбу.
 3. Немає відповідних умов для тривалої підготовки складу, відсутнє бажання займатися складним фарбуванням.

Користуватися фарбою у балончиках дуже легко та просто, незалежно від умов. Тут не потрібно витрачати час на додаткову підготовку та думати про рівномірність нанесення. Матеріал у вигляді спрею добре лягає на поверхню, заповнюючи зазори та щілини. Він швидко висихає та гарантує отримання ідеального покриття при мінімумі зусиль.

Фарбу-аерозоль купують переважно через зручність її нанесення та зберігання. Речовина у балончиках повністю готова до застосування. Матеріал використовують за необхідності, зовсім не турбуючись про випадкове перекидання ємності або потрапляння в неї сміття чи інших сторонніх частинок. Фарбу в балончиках не прийнято розбавляти чи змішувати. Таким чином, її можна лише зіпсувати.

Фарби-аерозолі: вибираємо-купуємо

Завдання споживача – купити матеріал із необхідним набором характеристик. Щоб не припуститися помилки, рекомендуємо врахувати наступні нюанси:

 • Будь-яка фарба-аерозоль має призначення, вона використовується для фарбування конкретних матеріалів – дерева, пластику, скла.
 • Склад суміші варіює. Можна придбати фарбу практично будь-якого існуючого виду – поліуретанову, акрилову, екоемаль, а також продукцію, яка формує покриття з високим рівнем волого-, термо- чи хімзахисту.
 • Для зручності застосування споживачі вибирають балончики потрібного розміру та бажаний тип насадки. Витрати фарби виробник часто зазначає безпосередньо на упаковці. Матеріал наносять у кілька шарів. Іноді їхня кількість перевищує 10, що також важливо врахувати перед покупкою.
 • Вибираючи фарбу різних кольорів, слід замовити товари одного бренду.

Як оцінити якість та реальні витрати матеріалу? Краще придбати маленький балончик і протестувати. Зверніть увагу на вид суміші:

 • Акриловий аерозоль вибирають для реалізації найпростіших завдань.
 • Поліуретанову фарбу купують для створення покриття підвищеної складності.
 • Засоби для фарбування металу нерідко містять перетворювачі іржі та ґрунтовку. Вони можуть розпорошуватися на поверхню без її попередньої підготовки.
 • Епоксидні фарби використовуються для оформлення керамічних виробів.

Фарбу в балончиках краще купувати у спеціалізованих магазинах. Там зазвичай продаються змінні насадки різного виду, і є можливість дозаправлення.

Фахівці компанії Капітель мають величезний досвід роботи з фарбами та масою інших матеріалів, що використовуються у ремонті. Вони не бояться труднощів і готові реалізувати будь-який проект у мінімально можливі терміни, незалежно від його рівня складності. Бажаєте покращити умови проживання та підвищити рівень комфортності у власній квартирі? Ми знаємо, як досягти бажаного ефекту та завжди готові запропонувати вам цікаві умови для майбутньої співпраці.

Обговоріть всі запитання з персональним менеджером

Залишіть заявку або напишіть у месенджери, щоб наш менеджер відповів на всі запитання