
Фарба в аерозольних балончиках
Чи був у вас досвід застосування фарби у балончиках? Не пробували? Що ж, асортимент подібних товарів нині суттєво збільшився. Тепер кожен може підібрати якісний продукт для власних цілей. У продажу трапляються аерозольні фарби різних відтінків. Деякі з них мають незвичайні ефекти.
Яку фарбу можна придбати? Найбільш популярні різновиди:
- перламутрові;
- хамелеони;
- з неоновим блиском;
- ті, що світяться у темряві;
- що імітують каміння.
Фарба у балончиках використовується для фарбування різних матеріалів. Іноді вона стає для виконавця робіт єдино правильним вибором, наприклад, якщо виникає потреба в обробці предметів складної форми.
Коли доцільно замовляти фарбу-аерозоль
Цей матеріал купують у таких випадках:
- Якщо необхідно пофарбувати вироби з виїмками і зазорами, балясини, круглі та фігурні елементи.
- Потрібно досягти ефекту, який неможливо отримати, використовуючи більш традиційну фарбу.
- Немає відповідних умов для тривалої підготовки складу, відсутнє бажання займатися складним фарбуванням.
Користуватися фарбою у балончиках дуже легко та просто, незалежно від умов. Тут не потрібно витрачати час на додаткову підготовку та думати про рівномірність нанесення. Матеріал у вигляді спрею добре лягає на поверхню, заповнюючи зазори та щілини. Він швидко висихає та гарантує отримання ідеального покриття при мінімумі зусиль.
Фарбу-аерозоль купують переважно через зручність її нанесення та зберігання. Речовина у балончиках повністю готова до застосування. Матеріал використовують за необхідності, зовсім не турбуючись про випадкове перекидання ємності або потрапляння в неї сміття чи інших сторонніх частинок. Фарбу в балончиках не прийнято розбавляти чи змішувати. Таким чином, її можна лише зіпсувати.
Фарби-аерозолі: вибираємо-купуємо
Завдання споживача – купити матеріал із необхідним набором характеристик. Щоб не припуститися помилки, рекомендуємо врахувати наступні нюанси:
- Будь-яка фарба-аерозоль має призначення, вона використовується для фарбування конкретних матеріалів – дерева, пластику, скла.
- Склад суміші варіює. Можна придбати фарбу практично будь-якого існуючого виду – поліуретанову, акрилову, екоемаль, а також продукцію, яка формує покриття з високим рівнем волого-, термо- чи хімзахисту.
- Для зручності застосування споживачі вибирають балончики потрібного розміру та бажаний тип насадки. Витрати фарби виробник часто зазначає безпосередньо на упаковці. Матеріал наносять у кілька шарів. Іноді їхня кількість перевищує 10, що також важливо врахувати перед покупкою.
- Вибираючи фарбу різних кольорів, слід замовити товари одного бренду.
Як оцінити якість та реальні витрати матеріалу? Краще придбати маленький балончик і протестувати. Зверніть увагу на вид суміші:
- Акриловий аерозоль вибирають для реалізації найпростіших завдань.
- Поліуретанову фарбу купують для створення покриття підвищеної складності.
- Засоби для фарбування металу нерідко містять перетворювачі іржі та ґрунтовку. Вони можуть розпорошуватися на поверхню без її попередньої підготовки.
- Епоксидні фарби використовуються для оформлення керамічних виробів.
Фарбу в балончиках краще купувати у спеціалізованих магазинах. Там зазвичай продаються змінні насадки різного виду, і є можливість дозаправлення.
Фахівці компанії Капітель мають величезний досвід роботи з фарбами та масою інших матеріалів, що використовуються у ремонті. Вони не бояться труднощів і готові реалізувати будь-який проект у мінімально можливі терміни, незалежно від його рівня складності. Бажаєте покращити умови проживання та підвищити рівень комфортності у власній квартирі? Ми знаємо, як досягти бажаного ефекту та завжди готові запропонувати вам цікаві умови для майбутньої співпраці.