Електромонтажні роботи у Львові

Найбільшу увагу під час ремонту варто завжди приділяти саме електриці, тому електромонтажні роботи повинні виконувати професіонали, бо  саме електричний струм дає надзвичайно широкий спектр комфорту та благ. Саме електричний струм є життєво небезпечний для нашого організму. Окрім того, поломки в електромережах є причиною більшості побутових пожеж у всьому світі.

Саме тому наші майстри мають високу кваліфікацію, відповідну освіту та роблять свою роботу з надзвичайною клопітливістю. Ми гарантуємо безпеку електричних систем змонтованих нашими майстрами та надаємо адекватні ринкові ціни. У нас працюють перевірені часом майстри лише з багаторічним досвідом роботи.

Електромонтажні роботи Львів

Електромонтажні роботи у Львові виконуються нашими майстрами чітко в задані терміни. Ми пропонуємо якісний монтаж світильників, розеток, вимикачів, розподільних щитків, світлодіодної стрічки, електричної мережі, а також мережі телебачення та інтернет.

Індивідуальний підхід до кожного клієнта та якісні консультації від наших спеціалістів допоможуть вам підібрати найкращі матеріали саме для вашої оселі. На сьогоднішній день ринок перенасичений неякісними та дешевими матеріалами, тому варто з осторогою купувати привабливі за ціною розетки, вмикачі, люстри та світильники.

Інколи краще доплатити на кілька відсотків більше сьогодні, аніж оплатити ремонт та заміну пошкоджений елементів електромережі завтра. Що зазвичай може коштувати в рази більше, від початкових витрат. При монтажі електромережі особлива увага приділяється майбутнім навантаженням на мережу. Наші майстри також допоможуть вам прорахувати та обрати оптимальний варіант потужності електричних проводів та пристроїв.

Звертайтесь до справжніх професіоналів своєї справи. Компания Kapitel гарантує якість електромонтажних робіт.

Пишіть, телефонуйте або замовте дзвінок для отримання більш детальної консультації.

Наші переваги

ПРАЦЮЄМО БЕЗ АВАНСУ

МІНІМУМ
КЛОПОТУ

Підвіз матеріалу, вивіз сміття, узгодження з державними структурами

ПЕРСОНАЛЬНИЙ МЕНЕДЖЕР ОБ'ЄКТУ

ПЕРСОНАЛЬНИЙ МЕНЕДЖЕР
ОБ’ЄКТУ

Призначається індивідуальний виконроб на кожний проект

ПРАЦЮЄМО БЕЗ АВАНСУ

ПРАЦЮЄМО
БЕЗ АВАНСУ

Ви маєте можливість розірвати договір протягом тижня після початку роботи

СЕРВІСНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

СЕРВІСНЕ
ОБСЛУГОВУВАННЯ

На протязі 5 років після здачі об’єкту – дрібний ремонт безкоштовний

Інші види послуг

Приховати/Показати відео

Відео: Як Капітель
втілює мрії в життя!