Львів, вул. Івана Пулюя, 40, Україна
c ПН до ПТ з 9.00 до 19.00

Дизайн інтер'єру у Львові від 10$/м2

Хочете замовити дизайн?

Попередній розрахунок вартості вашого ремонту

Замовити консультацію дизайнера

Дисконтна програма

УМОВИ ДИСКОНТНОЇ ПРОГРАМИ

КОМПАНІЇ КАПІТЕЛЬ ЛЬВІВ

Ми цінуємо кожного Клієнта, тому для забезпечення максимального сервісу створили систему знижок!

Наші Клієнти мають можливість отримувати знижки під час замовлення послуг у компанії КАПІТЕЛЬ ЛЬВІВ, а також при покупці оздоблювальних матеріалів у наших Партнерів.

І. Визначення термінів та понять

1.1. Дисконтна карткакарта авторизації багаторазового використання, яка має свій порядковий номер. Картка не є платіжною картою та передається в користування Клієнту для забезпечення технічної можливості отримання ним Дисконтів. Картка є відновлювальною.

1.2. Організатор – компанія Капітель Львів, яка гарантує надання знижки під час замовлення послуг безпосередньо компанії, так і знижки на оздоблювальні товари, придбані у Партнерів підприємства.

1.3. Клієнт – особа, яка отримала картку учасника Дисконтної програми встановленого зразка та має право на гарантоване отримання знижок згідно з умовами, встановленими Організатором.

1.4. Дисконт – знижка у відсотках від ціни товару, що надається Клієнту під час замовлення послуг у компанії Капітель Львів та придбання оздоблювальних матеріалів у партнерів з використанням дисконтної картки.

1.5. Партнери організатора – суб’єкти підприємницької діяльності, які гарантують надання Клієнту фіксованої знижки на оздоблювальні матеріали. Конкретний перелік Партнерів організатора наведено у Дисконтній картці.

1.6. Оздоблювальні матеріали – це окрема категорія будівельної продукції, функціональне призначення якої полягає у декоративному оздобленні приміщень, захисту конструкцій від негативного впливу зовнішнього середовища, а також покращення їхніх експлуатаційних характеристик.

ІІ. Порядок отримання дисконтної картки

2.1. Дисконтну картку отримує Клієнт Компанії КАПІТЕЛЬ ЛЬВІВ, який здійснив замовлення на ремонтні Роботи незалежно від суми такого замовлення.

2.2. Дисконтна картка дійсна одразу після видачі Клієнту.

2.3. Дисконтна картка дає право її власнику отримати знижку в розмірі:

5% на усі наступні ремонтні Роботи, виконувані компанією «КАПІТЕЛЬ ЛЬВІВ»;

– від 5% на оздоблювальні матеріали, придбані у Партнерів компанії КАПІТЕЛЬ ЛЬВІВ, за винятком тих, на які знижка не поширюється (акційні та уцінені товари, спеціальні пропозиції та ін.). Конкретний розмір знижки залежить від категорії, виду, кількості придбаного Товару, а також від обраного Партнера, серед наведених у переліку.

2.4. На одного Клієнта може бути заведено лише одну картку.

2.5. Дисконтна картка не є іменною та може бути передана третій особі.

2.6. Термін дії Дисконтної картки не обмежений.

2.7. Компанія КАПІТЕЛЬ ЛЬВІВ залишає за собою право змінити умови Дисконтної програми в будь-який момент, попередньо поставивши до відома Клієнта за контактним номером телефону або по електронній адресі, залишеними Клієнтом.

2.8. У випадку відмови працівником Партнера у наданні знижки, Клієнту необхідно звернутися до керівника відділу КАПІТЕЛЬ STUDIO.

2.9. Організатор та його Партнери мають право відмовити Клієнту в наданні знижки на товар у випадку, якщо Клієнт не пред’явив Дисконтну картку.

2.10. У разі виникнення ситуації, що допускає двозначне тлумачення Клієнтом Умов надання та використання Дисконтів, правил отримання Дисконту при використанні картки та/або питань, непередбачених цим документом, остаточне рішення приймає Організатор відповідно до вимог чинного законодавства України. При цьому, рішення Організатора є остаточним і оскарженню не підлягає.

Наші переваги

МІНІМУМ КЛОПОТУ

Підвіз матеріалу, вивіз сміття, узгодження з державними структурами

ПРАЦЮЄМО БЕЗ АВАНСУ

Ви маєте можливість розірвати договір протягом тижня після початку роботи

ПЕРСОНАЛЬНИЙ МЕНЕДЖЕР ОБ’ЄКТУ

Призначається індивідуальний виконроб на кожний проект

СЕРВІСНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Протягом 5 років після здачі об’єкту – дрібний ремонт безкоштовний

Довірте свій ремонт професіоналам Капітель
Ремонт якого приміщення Вас цікавить?
0%

Марія

Менеджер по продажам