Львів, вул. Івана Пулюя, 40, Україна
c ПН до ПТ з 9.00 до 19.00

Дизайн інтер’єру – лофт

Сьогодні існує безліч стилів інтер’єру. Деякі класичні, інші більш сучасні, але всі мають певну родзинку. Стиль «лофт» не виключення, адже його заслужено вважають одним із найцікавіших, не дивлячись на присутній в ньому мінімалізм.

Що таке стиль «лофт»

Назва даного сучасного стилю пішла від слова «loft». В перекладі воно означає «горище», хоча більш приємно звучить – «приміщення нагорі».По суті, це приміщення, в якому ніхто не живе. З’явилось дане поняття в 40-х роках минулого століття в Америці. Тоді під житло почали використовувати покинуті приміщення складів, заводів і майстерень.На той момент це була необхідність, а в сучасному світі – модний стиль інтер’єру.

Головною концепцією стилю «лофт» є оформлення простору таким чином, щоб залишалось якомога більше місця. В інтер’єрі можна використовувати найрізноманітніші архітектурні рішення. Однією із «фішок» лофту, являється спроба об’єднати те, що не об’єднується. Наприклад необроблену стару кам’яну стіну і сучасний плазмовий телевізор, що на ній висить. Взагалі, більшість недоліків в інших стилях, в даному випадку вважаються перевагою. Яскравий приклад, коли потріскана штукатурка, або взагалі гола стіна, стане прикрасою дому.

Непотрібно закладати простір різними непотрібними речами. Все повинне бути максимально простим, але в той самий час, функціональним. Декору в дизайні мінімум, але бажано щоб в приміщенні були великі відкриті вікна.

Кому підійде

Інтер’єр в стилі «лофт» має унікальну рису – деяким людям він підходить ідеально, а інші його не сприймають. Саме тому цей список буде корисний, адже він допоможе визначитись – чи варто замовити ремонт взагалі.

Лофтнайкраще підійде:

  1. Людям творчих професій, завдяки тому, що приміщення для виставки чи майстерня тільки виграє, якщо будуть більш просторими і світлими.
  2. Власникам щойно куплених квартир. Якщо солідна сума була потрачена на покупку нерухомості, скоріше за все доведеться економити на дизайні ремонту. Лофт стане ідеальним рішенням, адже дозволить зекономити на більшості вартісних робіт. Наприклад, залишити стіни необробленими, а підлогу дерев’яною.
  3. Власникам просторої нерухомості. Якщо в приміщенні величезні вікна до підлоги, особливо з красивим краєвидом, закривати їх гардинами непотрібно. Такий «матеріал» прекрасно себе проявить в стилі лофт.
  4. Людям, які хочуть бути не такими, як всі. Нестандартність і бунтарську натуру стиль «лофт» демонструє як ніякий інший.

Цей дизайн не для всіх, але якщо людина бажає виділити свій будинок, кращого способу годі шукати.

Особливості

Перед тим як вирішити, замовити цей стиль дизайну, чи ні, потрібно більше дізнатись про його особливі риси:

  • відкрите планування (відсутність перегородок);
  • кімнати замінені «зонами», які розділяють простір кольоровими рішеннями, освітленням і т.п.;
  • «промисловий» інтер’єр, в якому акцент падає на грубу шпаклівку, необроблені стіни, оголені труби і інші деталі, які в класичному ремонті недопустимі;
  • меблі в лофті повинні бути якісними, міцними і багатофункціональними, адже в них зберігатимуться більшість речей господарів дому;
  • дизайн передбачає використання невеликої кількості нестандартних аксесуарів.

Сучасний інтер’єр повинен бути максимально простим, простір відкритим, а ремонт мати вигляд незакінченого. Якщо підійти до оформлення зі смаком, вийде дійсно цікавий дизайн.

Ремонт якого приміщення Вас цікавить?
0%

Марія

Менеджер по продажам