дизайн дитячої кімнати

Що важливо знати про дизайн дитячої кімнати?

Майже всі батьки мріють про світле сьогодення та майбутнє своєї дитини. Хочеться щоб наші діти були набагато щасливіші. На жаль, не все підвладно бажанням, але організувати комфортну домашню атмосферу своєму чаду цілком під силу. Плануючи дизайн дитячої слід враховувати все до найдрібніших подробиць. По-перше, тому що від цього залежить душевний комфорт мешканця, а по-друге, щоб не порушити вже створену красу різними переробками. У разі, якщо ремонт планується в новій квартирі чи будинку, слід вибрати кімнату з вікнами, які виходять на південь або схід.

Важливо потурбуватися про проведення усіх необхідних комунікацій ще на початковій стадії ремонту. Немовляті звичайно ж не знадобиться інтернет, але час летить швидко, малюк підросте й доведеться прокладати кабель, порушуючи створений затишок. Розташування вимикачів, розеток повинно адаптуватися відповідно можливостям маленької дитини. Наявність розеток в дитячій кімнаті обов’язкове, але варто потурбуватися про пружинні кришки для них, щоб уникнути небезпеки для цікавого карапуза. Завдання планування дизайну кімнати полягає в можливості доставляти своєму власникові радість, а батькам – менше клопоту при змінах.

Основні технічні аспекти

Слід зазначити, що при плануванні інтер’єру кімнати обов’язково враховується побажання її мешканця. При цьому розсудливість дорослих, що піклуються про його здоров’я все одно є пріоритетним. Виділимо основні моменти дизайну:

  • Зонування. Кімнату будь-якого розміру неодмінно треба розділити на зони для сну, ігор, занять. Ігрову частину краще визначити в середині, обов’язково потурбувавшись про тепле підлогове покриття. Стіл для зайняття варто розташувати біля вікна ближче до денного світла, але за наявності сучасних освітлювальних приладів можна вибрати інше місце. Розташування ліжка може бути різним за бажанням з урахуванням поєднання з іншими зонами.
  • Освітлення. Потрібне стельове освітлення в декількох рівнях. Різна міра яскравості дозволяє використати його залежно від часу доби, а також стану активності дитини. Додатково повинні освітлюватися ліжко і робочий стіл, для читання книг та занять відповідно.
  • Оформлення стін. Оптимальний варіант – стіни під фарбування, тому що завжди є можливість змінити надокучливу обстановку. Якщо вибір ліг на шпалери, то вони мають бути тільки паперовими. Колір стін краще вибрати яскравий (але не агресивний) або пастельних тонів, грунтуючись на бажанні малюка.
  • Меблі. Їх основні функції – безпека, практичність. Мінімум меблів дозволить зберегти порядок та спростити прибирання.

Вибір матеріалів і виконавців

Оздоблювальні матеріали, використані для дитячої, мають бути екологічними, а також практичними у догляді. Для стін, як вже говорилося раніше, краще використати фарбу, флізелинові шпалери під фарбування та паперові шпалери. На підлозі варто використати якісний ламінат або лінолеум, оскільки потрібне часте вологе прибирання. Можна також постелити ковролін, який випускають з яскравими тематичними малюнками, але купувати необхідно тільки матеріал з відповідним сертифікатом якості. Якщо купується м’який теплий килимок для ігор, то виключно з коротким ворсом, який дозволяє уникнути скупчення пилу.

Створити затишок кімнати можна своїми силами, але досвідчені майстри впораються з цією роботою набагато професійніше і швидше. Компанія Капітель, що має багаторічний досвід, пропонує свої послуги в області дизайну інтер’єру. Послуги 3D дизайну дозволять побачити остаточний варіант інтер’єру ще на етапі планування ремонту. Наші бригади не лише виконають усі роботи узгоджено обумовленим термінам, але допоможуть купити зі знижкою усі необхідні матеріали. З нашою допомогою Ваша дитина матиме кімнату своєї мрії, в якій розвиватиметься на радість батькам!

Приховати/Показати відео

Відео: Як Капітель
втілює мрії в життя!