Львів, вул. Івана Пулюя, 40, Україна
c ПН до ПТ з 9.00 до 19.00

Дизайн інтер'єру у Львові від 10$/м2

Хочете замовити дизайн?

Попередній розрахунок вартості вашого ремонту

Замовити консультацію дизайнера

Демонтажні роботи у Львові

Бригада спеціалістів «Капітель» пропонує якісні послуги по демонтажним роботам. У нас працюють лише досвідчені спеціалісти з великим стажем роботи. Часом люди недооцінюють важливість якісного демонтажу. Чомусь усі вважають, що ламати, не будувати – кожен зможе.

Насправді тут також є дуже багато тонкощів та нюансів, котрі знають лише спеціалісти з хорошим досвідом. Напевно, що не дуже добре буде, якщо під час демонтажу вікна чи балконного блоку буде вибито отвір набагато більший за розмір старого вікно. Також не дуже добре, якщо оббиваючи стару штукатурку пошкоджується сама стіна.

Інколи майстри роблять демонтаж або занадто халатно, не доопрацьовуючи деякі ділянки, або занадто сильно прикладаються створюючи нові непотрібні отвори в стінах та підлозі. І те, і інше псує якість ремонту, порушує цілісність будівлі та пришвидшує зношування хорошого ремонту.

Так ми можемо використовувати дорогі сучасні матеріали та методи ремонту, але поганий попередній демонтаж, в свою чергу може усе зіпсувати. Тому варто добре визначитись кому довірити демонтаж старих поверхонь, вікон та дверей.

Демонтаж стяжки, штукатурки, перегородок, дверних та віконних блоків

Ми пропонуємо лише якісні демонтажні роботи досвідченими спеціалістами, котрі знають, вміють та відмінно роблять свою роботу. Демонтаж перегородок, стяжки, штукатури, дверних та віконних блоків, а також створення отворів у стінах ми робимо професійно та в обумовлені терміни.

Ми гарантуємо цілісність стін та підлоги, а також «чистоту» своєї роботи. Халяви не буде! Ви ніколи не почуєте від наших майстрів щось на кшталт «тут трішки залишиться, а там не буде видно…». Будь-яка робота має бути виконана в повній мірі.

Пишіть, телефонуйте або замовте дзвінок для отримання більш детальної консультації.

Наші переваги

МІНІМУМ КЛОПОТУ

Підвіз матеріалу, вивіз сміття, узгодження з державними структурами

ПРАЦЮЄМО БЕЗ АВАНСУ

Ви маєте можливість розірвати договір протягом тижня після початку роботи

ПЕРСОНАЛЬНИЙ МЕНЕДЖЕР ОБ’ЄКТУ

Призначається індивідуальний виконроб на кожний проект

СЕРВІСНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Протягом 5 років після здачі об’єкту – дрібний ремонт безкоштовний

Довірте свій ремонт професіоналам Капітель

Інші види послуг

Ремонт якого приміщення Вас цікавить?
0%

Марія

Менеджер по продажам