Декоративна штукатурка Львів Декор інтер’єру чи не найцікавіший етап проведення ремонтних робіт. Саме на цьому етапі ми можемо створити «характер» нашого приміщення на довгі роки. Від того, що ми надумаємо – залежить атмосфера та «емоції» приміщення.

Декоративна штукатурка Львів – венеціанка, стукко ді перла, отточенто, марсельський віск

Венеціанська штукатурка одна з найпопулярніших видів штукатурки на сьогоднішній день. Саме тому наші майстри дуже добре та професійно виконують нанесення венеціанської штукатурки. Великий досвід, великі об’єми роботи, постійне вдосконалення та ринкові ціни – ось наші переваги. Окрім того ми робимо штукатурку стукко ді перла, отточенто, марсельський віск та інші. Замовляйте якісну роботу у справжній професіоналів.

Гіпсова ліпнина Львів

Гіпсова ліпнина – привабливий спосіб зробити недорогий та дуже красивий декор інтер’єру будь-якого приміщення. З гіпсу можна ліпити будь-які форми класичного та сучасного стилю. Наші досвідчені майстри мають чудове портфорліо та справжній талант оздоблення стін та стель гіпсовою ліпниною. Після якісної консультації від спеціалістів ви зможете обрати чи придумати свій ідеальний варіант, який буде підходити лише для вашої оселі.

Клеєння багет та молдінгу

Добре підібрані багети чи молдінг можуть прикрасити будь-яке приміщення нетипового дизайну. Якщо ви не хочете просто голі стіни та стелю, якщо ви бажаєте прикрасити свої стіни та стелю гарними формами декоративних деталей – тоді багети та молдінг саме для вас. Вже готові деталі потрібно лише обрати, придбати та наклеїти, в чому вам з радістю допоможуть наші майстри.
Клеєння шпалер, оббивка тканиною, панелями, обшивка вагонкою
Окрім вище перерахованих елементів декору, ми також займаємось наклеюванням шпалер, оббивкою тканиною, обшивкою панелями, обшивкою вагонкою з різних матеріалів (МДФ, ПВХ, дерево тощо). Наші майстри проконсультують вас та допоможуть підібрати найкращі матеріали, якісно все змонтують та зроблять це в обговорені терміни. Звертайтесь!
Пишіть, телефонуйте або замовте дзвінок для отримання більш детальної консультації.