ремонт квартири в новобудові

Чи потрібен ремонт квартири в новобудові?

Купівля свого житла є важливою подією будь-якої сім’ї. Особливо приємною вона буде, якщо ця квартира виявиться в новобудові: велика площа, новий облаштований двір, обладнана паркування для автомобіля та маса інших переваг. Але новобудова, звичайно ж, коштуватиме набагато дорожче за квартиру вторинного ринку, до того ж, чималі кошти доведеться витратити, роблячи ремонт. Вартість таких витрат залежатиме не лише від поточних цін на будівельні матеріали, а також від умов забудовника про стан житла на момент його здачі в експлуатацію. Тому до вибору будівельної компанії слід підійти уважно: вивчити ринок, прочитати відгуки.

Усім відомо, що ремонт квартири нового будинку частіше непередбачений. Це обумовлено двома причинами:

  1. подальша обробка новими власниками виконується на їх розсуд
  2. будинок обов’язково повинен дати усадку згідно з технічними нормами будівництва

Обидві вони мають важливе значення. Робота по виконанню обробних робіт для компанії забудовника не вигідна, тому на порядок збільшує вартість житла. А це, до того ж, знижує купівельну спроможність потенційних власників. Усадка будови – процес неминучий, але може істотно зашкодити естетичному вигляду дорогого ремонту.

Умови, що впливають на ремонт

Для того, щоб почати проживання в новій квартирі відразу після завершення будівництва, необхідно зробити хоч би косметичний ремонт. Враховуючи перспективи усадки стін та розміри витрат на перероблення, слід знати як поводяться будівлі різного типу:

  • цегляний будинок просідає декілька років, але відбувається цей процес плавно, тому зміни, які пройде квартира, можуть бути незначними;
  • панельний дає усадку протягом року, але значно різкіше і помітніше, тому по можливості ремонт краще відкласти на цей період;
  • монолітно-каркасний тип будови завдяки конструкції осідає рівномірно вниз без перекосів, тобто ремонт може практично не постраждати.

При неможливості відкласти ремонт слід для уникнення ризику використовувати недорогий матеріал. Через декілька років його доведеться переробляти, ось тоді можна сміливо витрачати свої заощадження, створюючи домашній затишок. Фарбування стін буде актуальнішим, оскільки на шпалерах через зміни зміститься малюнок або взагалі з’являться розриви. Виключенням можуть бути однотонні вінілові або тканинні шпалери, що мають властивість розтягуватися при експлуатації. Штукатурка стелі також почне тріскатися та обсипатися, тому його краще взагалі не чіпати або ж зробити монтаж тканинного натяжного полотна, яке довше збереже естетичний вигляд.

Новобудова вимагає вкладень

Придбання житла нової будови майже завжди має на увазі наявність голих стін без якої-небудь штукатурки, а іноді й розводки електропроводки. Саме тому, починаючи вкладати кошти, приводячи її в житловий стан, іноді доводиться вкласти суму не меншу за вартість куплених квадратних метрів. Іноді забудовник пропонує певні варіанти стану квартири при здачі. Це може бути як чорновий варіант, так і чистова обробка стандартної форми, передбачена договором заздалегідь. У такому разі, значно скоротяться подальші витрати, а також швидше станеться бажаний переїзд.

Якщо усі ремонтні роботи новий власник має намір проводити самостійно, то, з одного боку, можна робити це по можливості довго, поступово вкладаючи кошти й сили. Але, з іншого боку, постійне подорожчання будматеріалів може обійтися в пристойну суму за підсумками. Наймання підрядника має на увазі наявність необхідної суми відразу, при цьому значно скорочується період витраченого часу та кількість клопоту. Тобто, звертаючись до професіоналів, Ви поступаєте розсудливіше. Компанія Капітель пропонує свої професійні будівельні послуги з обробки приміщень будь-якої складності. Досвідчена бригада майстрів виконає замовлення своєчасно згідно заздалегідь розрахованому кошторису. Довірте нам свій клопіт і насолоджуйтесь домашнім комфортом усе життя!

Приховати/Показати відео

Відео: Як Капітель
втілює мрії в життя!