африканський стиль

Африканський стиль в дизайні інтер’єру

Чи замислювались Ви коли-небудь, що приносить в наше життя лаконічність сучасного дизайну інтер’єру? Звичайно ж бажаний комфорт, який такий потрібний для відпочинку після трудових буднів. Проте, іноді в такій оселі немає тієї іскри, яка будила б фантазію, примушувала мріяти, творити. Адже це так необхідно для різноманітності життя, розвитку творчих здібностей, навіть просто для гарного настрою. Саме африканський стиль здатний створити атмосферу таємниці, невідомості, навіть деякої первісності.

Для осіб, які можуть яскраво, сміло заявити про себе, цей стиль буде найкращим рішенням. Головна його відмінність – таємничість, фантастична енергетика, яка дозволяє здійснювати віртуальні подорожі хоч щодня. Але при цьому він дарує неповторний комфорт і затишок своїм мешканцям. Африканський стиль відрізняють характерні риси:

  • використання виключно натуральних матеріалів в різних поєднаннях
  • яскрава, тепла колірна гамма, властива екзотиці Африки
  • одночасне співіснування легких плетених і масивних меблів в чіткій геометрії простору
  • оригінальний декор етнічними аксесуарами, шкірою тварин.

Акценти вибору матеріалів

Варіантів африканського стилю можна створити багато, проявляючи творчість по максимуму. Але все-таки варто зазначити деякі моменти, на яких необхідно правильно зробити акцент:

  • Обробка стін. Оформлення може бути виконане декількома матеріалами самостійно чи в поєднанні. Шпалери необхідно вибирати паперові з грубуватою фактурою або тисненням, тому що цей стиль не приймає блиску та глянцю. Малюнок на них має бути абстрактним, таким, що нагадує забарвлення тварин, наскельний живопис. У разі фарбування стін є можливість вибрати палітру кольору (пісочний, теракотовий, молочний), доповнивши її фактурною штукатуркою, а також тематичними малюнками.
  • Декор стелі. Найпростішим варіантом стане фарбування у світлі тони. Багаторівнева конструкція стелі з додатковим підсвічуванням і різним освітленням дозволить міняти зорове сприйняття інтер’єру. Відтворити атмосферу африканської хатини можна оформленням стелі великими дерев’яними балками.
  • Підлогове покриття. Враховуючи те, що афростиль має на увазі використання тільки натуральної сировини, оформлення підлоги можливо виконати деревом або керамікою. Плитку необхідно вибирати велику з малюнком, що відповідає темі дизайну, або створити його поєднанням деталей різних кольорів та розмірів. Затишнішими, теплішими стануть дошка або бамбук, які для дотримання стилю укладають відповідним способом.

Африканський дизайн від професіоналів

Територія Африки об’єднує безліч народностей, кожна з яких багата традиціями й звичаями. Створюючи цей різноманітний стиль в інтер’єрі, дизайнери мають безмежні можливості. Тому, довіряючи роботу професіоналам, можна бути упевненим, що стиль Вашого будинку буде унікальним, неповторним. Тепла палітра відтінків, властива цьому екзотичному стилю, наповнить кімнату сонцем, дасть відчуття свого затишного мікроклімату навіть в холодну зимову пору. Доповнити його допоможуть яскраві контрасти, що нагадують про пристрасті африканських джунглів, а також аксесуари у вигляді картин, статуеток, шкір тварин.

Компанія Капітель вже багато років надає послуги з будівництва й дизайну приміщень будь-якої складності. Наші дизайнери створять неповторний інтер’єр Вашої квартири або будинку, враховуючи усі побажання замовника. Досвідчені майстри своєчасно виконають роботи, також допоможуть придбати, а також доставити на об’єкт необхідні для цього матеріали. З нами Ви забудете про клопіт в створенні інтер’єру та його втіленні в життя. Ми гарантуємо, що новий стиль довгі роки порадує Вас своїм затишком й оригінальністю!

Приховати/Показати відео

Відео: Як Капітель
втілює мрії в життя!