Комлексний ремонт квартир у Львові

Ми виконуємо косметичний, капітальний або елітний ремонт квартир у Львові під ключ. За більш ніж 9 років роботи нам доводилось працювати як у «хрущовках», «сталінках», так і в квартирах у старих австрійських чи польських будинках або ж у новобудовах, котеджах чи в комерційних спорудах. Які б роботи ми не виконували, чи це просто нескладна побілка стін, клеєння шпалер чи ґрунтовний капітальний ремонт, наші клієнти завжди залишаються задоволеними.

Під час проведення ремонту квартир, особняків або інших пріміщень ми застосовуємо тільки високоякісні матеріали та найновіші будівельні технології. Саме тому ми абсолютно впевнені у якості кінцевого результату.

В нашій команді працюють тільки професіонали з багаторічним досвідом роботи у різних напрямах будівельних робіт (сантехніка, штукатурка, побілка, прокладання електропроводки тощо).

Коли ви зважуєтесь провести комплексний ремонт у квартирі ви розгублюєтесь у різноманітті матеріалів, не знаєте які роботи точно необхідно виконати, а які можуть почекати та з чого узагалі почати. Якщо ж ви хочете зробити все максимально спокійно і так, щоб не згадувати «ремонтні» пригоди ще впродовж багатьох років, то вам – до нас

Деякі наші роботи з ремонту квартир:

Ремонт квартир під ключ у Львові

Ремонт квартир Львів відбувається наступним чином: наші спеціалісти приїдуть до вас та допоможуть визначитись із планом ремонту, дадуть корисні поради, знімуть заміри квартири та розрахують точний кошторис. Відповідно до ваших потреб та фінансових можливостей ми з радістю порекомендуємо перевірені та надійні матеріали з якими працювали уже неодноразово та впевнені у їхній якості.

Вам не доведеться закуповувати матеріали за роздрібними цінами, витрачати на це час та перейматись як їх вчасно доставити на об’єкт. Все це ми зробимо замість вас! До того ж матеріали ми купуємо зі знижками, тож ви зможете суттєво заощадити на них. Після погодження кошторису, плану та графіку робіт ми самі закуповуємо усі необхідні матеріали, доставляємо на об’єкт та дбаємо про безперервність процесу, щоб завершити ремонт у домовлений термін.

Проте, якщо ви бажаєте, ви можете придбати усі матеріали самостійно. Плитку, шпалери та інші декоративні матеріали обираєте саме ви на свій смак.

За ремонт квартир під ключ ми не беремо жодного авансу за роботи, і, навіть, вартість матеріалів ви оплачуєте вже після доставки їх на об’єкт.

Під час виконання кожного етапу ремонту квартир у Львові ми прибираємо усе монтажне сміття та намагаємось підтримувати ваш дім у порядку. Усі роботи ми стараємось зробити якомога швидше та ефективніше.

Однією з найважливіших переваг, за яку нас цінують клієнти, є гнучкий графік роботи. Ми підлаштовуємось під ваші плани та потреби і намагаємось працювати так, щоб ремонт приносив вам якомога менше клопотів.

На об’єкті працює достатня кількість майстрів так, щоб роботи виконувались максимально швидко.

Кожен етап ремонту квартир або особняків виконує професіонал своєї сфери (штукатур, маляр, електрик, сантехнік тощо), а за якістю їх роботи та дотриманням сучасних будівельних технологій стежить виконроб з багаторічним досвідом роботи на різноманітних об’єктах. Якість роботи на кожному етапі контролюєте також і ви, а продовжуємо ремонт квартир у Львові ми тільки після вашого остаточного підтвердження.

Перед здачею квартири ми виносимо сміття, миємо та протираємо усі поверхні і доводимо ваш дім до ідеального стану, щоб вам не довелось перейматись нічим, а лише насолоджуватись омріяним та затишним виглядом свого помешкання.

Ремонтуючи квартиру з нами ви гарантовано отримаєте бажаний результат!